KONST / Litografier / Färglitografi 16958039
nr 1695 8039
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Signerad, numrerad 28/350, daterad stad vid kust, Färglitografi, bildmått: 32x43 cm, yttermått inklusive ram: 54x67 cm
Utrop:
500 kr
måndag 21 april 2025
kl 19:32:11
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson